logo_v2

Bundy

Bundy pro sportovně založené muže a ženy si zamilujete. Při jejich navrhování byla spojena praktická stránka a pěkný design. Každá bunda má na sobě originální motiv, který jen tak někde nenajdete. Při sportování můžete vypadat stylově a moderně.

Vybrat si můžete teplejší bundu či jednoduchou lehkou bundu. Bundy jsou vybaveny několika kapsami, kam si můžete schovat své cennosti, aniž byste museli nosit kabelky a batohy. Bundy se vyrábí z kvalitních prodyšných materiálů, které dlouho vydrží a při nošení jsou lehké a příjemné zároveň.

Padnou dokonale. 

Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)
AMSTAFF STAMP AMSTAFF STAMP

BullPortal

AMSTAFF STAMP

1 500Kč

Cena bez DPH: 1 240Kč

Pánská sportovní softsellová bunda s kvalitním celopotiskem a originálním motivem AMSTAFF STAMPSoftshellová bunda má speciální povrchovou úpravou zabraňující průniku vody a proto se skvěle hodí na jarní a podzimní období. 3vrstvý softshell s prodyšnou membránou a perforovaným microfleecem ..

BULL ROSES BULL ROSES

BullPortal

BULL ROSES

1 500Kč

Cena bez DPH: 1 240Kč

Pánská sportovní softsellová bunda s kvalitbím celopotiskem a originálním motivem BULL ROSESSoftshellová bunda má speciální povrchovou úpravou zabraňující průniku vody a proto se skvěle hodí na jarní a podzimní období. 3vrstvý softshell s prodyšnou membránou a perforovaným microfleecem ..

BULLTERRIER STAMP BULLTERRIER STAMP

BullPortal

BULLTERRIER STAMP

1 500Kč

Cena bez DPH: 1 240Kč

Pánská sportovní softsellová bunda s kvalitním celopotiskem a originálním motivem BULLTERRIER STAMPSoftshellová bunda má speciální povrchovou úpravou zabraňující průniku vody a proto se skvěle hodí na jarní a podzimní období. 3vrstvý softshell s prodyšnou membránou a perforovaným microflee..

PITBULL STAMP PITBULL STAMP

BullPortal

PITBULL STAMP

1 500Kč

Cena bez DPH: 1 240Kč

Pánská sportovní softsellová bunda s kvalitním celopotiskem a originálním motivem PITBULL STAMPSoftshellová bunda má speciální povrchovou úpravou zabraňující průniku vody a proto se skvěle hodí na jarní a podzimní období. 3vrstvý softshell s prodyšnou membránou a perforovaným microfleecem ..

SOMEWHERE MAN BULL

BullPortal

SOMEWHERE MAN BULL

1 500Kč

Cena bez DPH: 1 240Kč

Pánská sportovní softsellová bunda s kvalitním celopotiskem a originálním motivem SOMEWHERE MAN BULLSoftshellová bunda má speciální povrchovou úpravou zabraňující průniku vody a proto se skvěle hodí na jarní a podzimní období. 3vrstvý softshell s prodyšnou membránou a perforovaným microfle..

SOMEWHERE MAN BULLTERRIER

BullPortal

SOMEWHERE MAN BULLTERRIER

1 500Kč

Cena bez DPH: 1 240Kč

Pánská sportovní softsellová bunda s kvalitním celopotiskem a originálním motivem SOMEWHERE MAN BULLTERRIERSoftshellová bunda má speciální povrchovou úpravou zabraňující průniku vody a proto se skvěle hodí na jarní a podzimní období. 3vrstvý softshell s prodyšnou membránou a perforovaným m..

STAFFBULL STAMP STAFFBULL STAMP

BullPortal

STAFFBULL STAMP

1 500Kč

Cena bez DPH: 1 240Kč

Pánská sportovní softsellová bunda s kvalitním celopotiskem a originálním motivem STAFFBULL STAMPSoftshellová bunda má speciální povrchovou úpravou zabraňující průniku vody a proto se skvěle hodí na jarní a podzimní období. 3vrstvý softshell s prodyšnou membránou a perforovaným microfleece..

Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)