Legíny & tepláky

Zobrazuji 1 až 9 z 10 (celkem stran 2)
AMSTAFF

BullPortal

AMSTAFF

700Kč

Dámské legíny s motivem "AMSTAFF"Dlouhé legíny s elastickou pasovkou a bočními švy.Anatomický design, měkký materiál, velice odolné.Úplet: hladkýMateriál: 92% bavlna, 8% elastanGramáž: 270 g/m2..

AMSTAFF POWER AMSTAFF POWER

BullPortal

AMSTAFF POWER

900Kč

Dámské sportovní tepláky s originálním motivem "AMSTAFF POWER"Teplákové kalhoty se širokým pasem se stahovací tkaničkou.Patent na spodním okrajiZesílené švyLemované boční kapsy a zadní kapsa s prošíváním.Prodyšný materiál.Úplet: hladký úplet, vnitřní strana počesanáMateriál: 60% nečes..

AMSTAFF STAMP AMSTAFF STAMP

BullPortal

AMSTAFF STAMP

900Kč

Dámské sportovní tepláky s originálním motivem "AMSTAFF STAMP"Teplákové kalhoty se širokým pasem se stahovací tkaničkou. Patent na spodním okrajiZesílené švyLemované boční kapsy a zadní kapsa s prošíváním. Prodyšný materiál.Úplet: hladký úplet, vnitřní strana počesanáMateriál: 60% nečesaná..

BULLTERRIER

BullPortal

BULLTERRIER

700Kč

Dámské legíny s motivem "BULLTERRIER"Dlouhé legíny s elastickou pasovkou a bočními švy.Anatomický design, měkký materiál, velice odolné.Úplet: hladkýMateriál: 92% bavlna, 8% elastanGramáž: 270 g/m2..

BULLTERRIER POWER BULLTERRIER POWER

BullPortal

BULLTERRIER POWER

900Kč

Dámské sportovní tepláky s originálním motivem "BULLTERRIER POWER"Teplákové kalhoty se širokým pasem se stahovací tkaničkou.Patent na spodním okrajiZesílené švyLemované boční kapsy a zadní kapsa s prošíváním.Prodyšný materiál.Úplet: hladký úplet, vnitřní strana počesanáMateriál: 60% n..

BULLTERRIER STAMP BULLTERRIER STAMP

BullPortal

BULLTERRIER STAMP

900Kč

Dámské sportovní tepláky s originálním motivem "BULLTERRIER STAMP"Teplákové kalhoty se širokým pasem se stahovací tkaničkou.Patent na spodním okrajiZesílené švyLemované boční kapsy a zadní kapsa s prošíváním.Prodyšný materiál.Úplet: hladký úplet, vnitřní strana počesanáMateriál: 60% n..

PITBULL POWER PITBULL POWER

BullPortal

PITBULL POWER

900Kč

Dámské sportovní tepláky s originálním motivem "PITBULL POWER"Teplákové kalhoty se širokým pasem se stahovací tkaničkou.Patent na spodním okrajiZesílené švyLemované boční kapsy a zadní kapsa s prošíváním.Prodyšný materiál.Úplet: hladký úplet, vnitřní strana počesanáMateriál: 60% nečes..

PITBULL STAMP PITBULL STAMP

BullPortal

PITBULL STAMP

900Kč

Dámské sportovní tepláky s originálním motivem "PITBULL STAMP"Teplákové kalhoty se širokým pasem se stahovací tkaničkou.Patent na spodním okrajiZesílené švyLemované boční kapsy a zadní kapsa s prošíváním.Prodyšný materiál.Úplet: hladký úplet, vnitřní strana počesanáMateriál: 60% nečes..

STAFFBULL POWER STAFFBULL POWER

BullPortal

STAFFBULL POWER

900Kč

Dámské sportovní tepláky s originálním motivem "STAFFBULL POWER"Teplákové kalhoty se širokým pasem se stahovací tkaničkou.Patent na spodním okrajiZesílené švyLemované boční kapsy a zadní kapsa s prošíváním.Prodyšný materiál.Úplet: hladký úplet, vnitřní strana počesanáMateriál: 60% neč..

Zobrazuji 1 až 9 z 10 (celkem stran 2)