logo_v2

Bundy

Bundy

Bundy pro sportovně založené muže a ženy si zamilujete. Při jejich navrhování byla spojena praktická stránka a pěkný design. Každá bunda má na sobě originální motiv, který jen tak někde nenajdete. Při sportování můžete vypadat stylově a moderně.

Vybrat si můžete teplejší bundu či jednoduchou lehkou bundu. Bundy jsou vybaveny několika kapsami, kam si můžete schovat své cennosti, aniž byste museli nosit kabelky a batohy. Bundy se vyrábí z kvalitních prodyšných materiálů, které dlouho vydrží a při nošení jsou lehké a příjemné zároveň.

Padnou dokonale. 

Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)
AMSTAFF STAMP AMSTAFF STAMP
Akce!

BullPortal

AMSTAFF STAMP

999Kč

1 100Kč

Cena bez DPH: 826Kč

Dámská softshellová bunda s motivem "AMSTAFF STAMP"Celopropínací softshellová bunda s krytkou u krku.Tři kapsy na zip. Upravitelná šířka patentu rukávu.Dolní okraj bundy na stahovací šňůrku.Větru a voděodolný materiál.Materiál: dvojvrstvý softshell, (vnější strana: 92%polyester, 8% elastan..

BULLTERRIER STAMP BULLTERRIER STAMP
Akce!

BullPortal

BULLTERRIER STAMP

999Kč

1 100Kč

Cena bez DPH: 826Kč

Dámská softshellová bunda s motivem "BULLTERRIER STAMP"Celopropínací softshellová bunda s krytkou u krku.Tři kapsy na zip. Upravitelná šířka patentu rukávu.Dolní okraj bundy na stahovací šňůrku.Větru a voděodolný materiál.Materiál: dvojvrstvý softshell, (vnější strana: 92%polyester, 8% ela..

PITBULL STAMP PITBULL STAMP
Akce!

BullPortal

PITBULL STAMP

999Kč

1 100Kč

Cena bez DPH: 826Kč

Dámská softshellová bunda s motivem "PITBULL STAMP"Celopropínací softshellová bunda s krytkou u krku.Tři kapsy na zip. Upravitelná šířka patentu rukávu.Dolní okraj bundy na stahovací šňůrku.Větru a voděodolný materiál.Materiál: dvojvrstvý softshell, (vnější strana: 92%polyester, 8% elastan..

STAFFBULL STAMP STAFFBULL STAMP
Akce!

BullPortal

STAFFBULL STAMP

999Kč

1 100Kč

Cena bez DPH: 826Kč

Dámská softshellová bunda s motivem "STAFFBULL STAMP"Celopropínací softshellová bunda s krytkou u krku.Tři kapsy na zip. Upravitelná šířka patentu rukávu.Dolní okraj bundy na stahovací šňůrku.Větru a voděodolný materiál.Materiál: dvojvrstvý softshell, (vnější strana: 92%polyester, 8% elast..

Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)